SCHRONISKO

PSISMAKI SCHRONISKO

Jeśli jest ku temu okazja i możliwość- dlaczego z tego nie skorzystać? Tym bardziej, że jest to tak niesamowicie proste!

Pomysł na pomoc podopiecznym schroniska “Wesoły Kundelek” zrodził się dość naturalnie. Myśląc o otwarciu tego sklepu, zastanawiałam się w jaki sposób mogłabym wspomóc psiaki? Co mogłabym zrobić by inni również mogli pomagać? Jak wykorzystać do tego celu sklep internetowy? Jak sprawić by pomaganie było na wyciągnięcie jednego KLIKNIĘCIA?

I tak oto powstał pomysł by przy okazji zakupów dla swojego psiaka, klient miał możliwość oddania dowolnego produktu/ów dla podopiecznych schroniska. Tylko tyle i aż tyle.

Jedna puszka karmy? Jeden woreczek smaczków? Jeden gryzak? Super! Każda pomoc jest ważna i potrzebna niezależnie od ilości! Myślę, że znajdą się osoby chętne oddać chociażby drobiazg dla potrzebujących psiaków.

Jedna drobna rzecz nic nie zmieni… -pomyślało 1000 osób.

Ty nie musisz wysyłać paczki ani specjalnie jechać z produktem/ami do schroniska- tym zajmiemy się my. Raz lub dwa razy w miesiącu paczka będzie dostarczana do schroniska. Każdorazowo będziemy to relacjonować na social mediach(fb,ig lub tik-tok) byście mieli wgląd do całego procesu przekazywania produktów.

Potrzeby w schronisku zawsze są duże i każde wsparcie jest ważne, należy jednak pamiętać, że trafiają tam zwierzęta w różnej kondycji. Są chore, bywają z nietolerancjami pokarmowymi, po wypadkach, starsze, młodsze- a to rodzi różne potrzeby żywieniowe i nie tylko. Niestety marketowe produkty(karmy mokre/suche) w większości przypadków są fatalne bo nawet nie można o nich powiedzieć średnie. W naszym sklepie produkty są sprawdzone i jakościowo dobre dlatego każdy wybór będzie dobry. Masz pewność, że pomagasz odpowiedzialnie i świadomie.

Jeśli masz jakieś pytania, chcesz dowiedzieć się coś więcej- napisz do nas, z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie i udzielimy pomocy.

 „Możesz zrobić coś wielkiego lub coś małego – cokolwiek zrobisz będzie to lepsze, niż gdybyś nie zrobił nic. Ratuj. Adoptuj. Wspieraj”

Za każde wsparcie- wielkie DZIĘKUJEMY!